Salony

Sunday Eve Bridal 84 Oxford Street, Sydney www.sundayevebridal.com.au
The Bride Lab 109 King William Road, Unley www.thebridelab.com.au
Love Glow Stadtplatz 10 - 11, im Innenhof 3400, Klosterneuburg​ www.loveglow.at
Lunardi Marktstraße 30, Dornbirn www.lunardi.at
Brautgeflüster Vassacher Straße 65 9500, Villach www.brautgefluester.at
Brautzimmer Judengasse 12 2. Etage A-5020, Salzburg www.brautzimmer.com
JPC Collection Jan Van Rijswijcklaan 69, Antwerpen www.jpccollection.be
Charly A 196 Avenue Molière – 1er étage, Brussels charlya.be
Dress Scoop 1962 Rue Notre-Dame-de-Fatima, Laval dressscoop.com
The Bridal Boutique Holland Plaza 10935-120th Street, Edmonton www.thebridalboutique.ca
Tilted Veil East 5663 Suite 102 Nora Bernard Street, Halifax tiltedveileast.com
Tilted Veil 43 Arthur St, South, Unit D, Guelph tiltedveil.com
Everly Fine Bridal 849 Beatty St, Vancouver www.everlyfinebridal.com
The Bridal Boutique Britannia Crossing 5131 Elbow Drive SW, Calgary www.thebridalboutique.ca
Lavender Bridal Boutique 15 Oxford St W, London www.lavenderbridal.ca
Le Monika Gočárova třída 1262/42, Hradec Králové www.lemonika.cz
Brudebutikken Langelinie Allé 25C, Copenhagen www.brudebutikken.dk
Alice Springs Mariage 25 rue Poissonnerie, Bayonne www.alicespringsmariage.com
Ma Robe 27 Rue Bouquières, Toulouse ma-robe.net
Mademoiselle Fée 20Bis Rue des Lices, Angers mademoisellefee.fr
Mariées d’aujourd’hui 65 Rue Néricault Destouches, Tours mariees-daujourdhui.com
Caralys Mariage 30 Rue Lamartine, Nicea www.robesdemarieesnice.fr
Plume Paris 1 Rue Armand Gauthier, Paris www.plumeparis.fr
Olympe Montpellier 3 bis Impasse Barnabé, Montpellier www.olympe-mariage.com
Promesse Mariage 21 Rue Faidherbe 1ER ÉTAGE, Lille www.promesse-mariage.com
Blanche Showroom 9 Rue Villeneuve, La Rochelle www.blanche-showroom.com
Love Lace Brautmode Fronmüllerstraße 71, Fürth www.love-lace.de
The One Sturmiusstraße 2, Fulda the-one-couture.de
Katie Sue Brählesgasse 4, Stuttgart katie-sue.de
You Me Oui Gartenstraße 15, Oldenburg www.ymo-bridal.de
La Donna Hochzeitsatelier Waldstraße 4, Schierling ladonna-hochzeitsatelier.de
Junika Wedding Concept Store Altkötzschenbroda 47, Radebeul www.junika-weddings.de
Brautpunkt Rheinstraße 99, Wiesbaden www.brautpunkt-wiesbaden.de
Brautblüte Stresemannstraße 26, Düsseldorf www.brautbluete.de
Elbbraut Neanderstraße 41, Hamburg www.elbbraut.de
Brautatelier Elena Victoria Hochwaldstraße 7, Weiskirchen-Rappweiler elena-victoria.de
Happy Brautmoden Holzstraße 30, München www.happy-brautmoden.de
Victoria Rüsche Sternengasse 7, Köln www.victoriaruesche.de
Edel Brautmoden Eberstädter Str. 32, Pfungstadt www.edel-brautmoden.de
Seeweiss Brautmode Berliner Straße 118, Potsdam seeweiss.de
Jolie et l’amour Durlacher Str. 17, Bruchsal jolie-bruchsal.de
Brautblüte Ostwall 50, Krefeld www.brautbluete.de
Lacely Brautmode Römerstraße 8, Lörrach lacely.de
Brides Wings Theod. Diligianni 49, Kifisia www.brideswings.gr
To Be Wed Galuxe Building, 5/F + 8/F, 8-10 On Lan St, Central, Hong Kong www.tobewedhk.com
Folkster 27 Patrick Street, Kilkenny www.folkster.com
Pearl Lane Bridal 34 Dominick St Lower, Galway www.vintagepearlbridal.ie
The Suite 183 Rathmines Road Lower, Dublin thesuite.ie
Angelo Nacci Via Ippolito D'Aste, 7, Genova www.angelonacci.com
Antonella Del Brusco Via Francesco Guicciardini, 4, Milano www.antonelladelbrusco.com
Barbara Nacci Atelier Via Benedetto Cairoli, 76, Bari www.barbaranacci.it
Edward Sposa Corso Vittorio Emanuele, 233, Trani www.edwardsposa.com
Cli'O Mariage Japon, 〒150-0043 Tokyo, Shibuya City, Dogenzaka, 1 Chome−16−5 大下ビル 1F, Tokyo www.cliomariage.com
Tul ē Blanc Palacio Versalles 100-1, Lomas de Reforma, Miguel Hidalgo, México tuleblanc.com
Covers Bridal Couture Choorstraat 25-31, Utrecht www.covers.nl
Ido! Ido! Beethovenstraat 103 - 105, Amsterdam www.idoido.nl
White by Green Frognerveien 13B, Oslo www.whitebygreen.no
Miła Ma Legnicka 59, Wrocław milama.pl
Cuda Mecyje Atelier Wawrzyniaka 15, Poznań cudamecyje.pl
& Florystyka Urszula Fajerska" > Salon ślubny & Florystyka Urszula Fajerska ul. Bł. Królowej Jadwigi 9, Szczecin fajerska.pl
Arttrend ul. Sienkiewicza 1/1, Gdańsk www.arttrend.pl
Lulu Anna Račianska 22/A, Bratislava www.luluanna.sk
Leaf and Lace Bridal Boutique Sonnmatthof 3, Rothenburg leafandlace.ch
Meister Couture Ensingerstrasse 42, Bern meistercouture.ch
Belle en Blanc Avenue du Léman 34, Lausanne www.belle-en-blanc.com
Zoro Boutique Klausstrasse 20, Zürich www.zoro.ch
Blackburn Bridal Couture 56 Tranquil Vale, London www.blackburnbridal.co.uk
Miss Bush High Street, Ripley, Surrey, GU23 6AQ, Ripley www.missbush.co.uk
The White Closet 204 Burton Road, Manchester www.thewhitecloset.co.uk
White Lace and Butterflies 76 High St, Great Missenden www.whitelaceandbutterflies.co.uk
Morgan Davies Bridal 31 Sun Street, Hitchin morgandaviesbridal.co.uk
Perfect Day 45 Walcot Street, Bath www.perfectdaybridal.net
Melle Cloche 10 Newton Terrace, Glasgow www.mellecloche.com
White Leaf Boutique 94 Trafalgar Street, Brighton whiteleafbridal.com
Ellie Sanderson Bridalwear LTD Gate Farm Barns, Park Rd, Kiddington elliesanderson.co.uk
Mia Bridal 20-22 Randall St, Carlisle www.mia-bridal.com
The White Yard Elsecar Heritage Centre, Wath Rd, Elsecar thewhiteyard.co.uk
Frankie Jane Couture Bridal 568 East Park Avenue, Orem, UT 84097, Orem www.frankiejane.com
Lovergirl Bridal 4577 Wichita Avenue, St. Louis, Missouri 63110, St. Louis www.lovergirlbridal.com
Carrie Karibo Bridal Boutique 334 W Benson St, Cincinnati, OH 45215, Cincinnati www.carriekaribobridal.com
Jasmine Lilly Bridal 102 Eagle Fjord Ct Unit E, Bozeman, MT 59718, Bozeman www.jasminelillybridal.com
Solutions Bridal Designer House 4194 Conroy Rd #103 Orlando, FL 32839, Orlando www.solutionsbridal.com
Lovely Bride 175 NW 25th St, Miami, FL 33127, Miami lovelybride.com
Lovely Bride 7315 Greenwood Ave N, Seattle, WA 98103, Seattle lovelybride.com
Lovely Bride 182 Duane St, New York, NY 10013, New York lovelybride.com
Lovely Bride 2636 Walnut St, Denver, CO 80205, Denver lovelybride.com
Garnish Boutique 1515 LaBelle Avenue, Suite 3 Baltimore, Maryland 21204, Baltimore garnishboutique.com
Madeleine's Daughter Bridal 775 Lafayette Rd | Suite 3 Portsmouth, NH, 03801, Portsmouth madeleinesdaughter.com
Anna Kara Showroom ul. Józefa Piłsudskiego 8/1, Cracow annakara.com
Anna Kara Showroom ul. Mokotowska 5/2, Warsaw annakara.com
Herzensmensch Brautatelier Richard-Wagner-Straße 4-6, Bayreuth www.herzensmensch-brautatelier.de
Gemma Bridal 4614 Liberty Avenue, Pittsburgh gemmabridal.com
Bridal by Neeve 408 Oxford Street, Mount Hawthorn www.bridalbyneeve.com
Celebrity Sposa Via Luca Giordano, 22, Napoli www.celebritysposa.com
Coastal Bridal Boutique 47 Main St, Orleans www.coastalbridalboutique.com
Elevated Bridal 4815 Old Bullard Rd Ste. 106, Tyler www.elevatedbridal.com
Ever After Bridal 124 W Market St, West Chester everafterwc.com
Idea Sposa Via Po, 14, Torino ideasposatorino.it
Ivory Tower Bridal Couture 1692 High St, Knowle ivorytowerbridal.co.uk
Le Spose di Datì Circonvallazione Cornelia, 96, Roma www.lesposedidati.com
LØV Bridal Sartorial 445 N Broad St, Fremont www.xn--lv-lka.com
Marrime 9 Clayton Rd, Jesmond marrime.com
Majorca Srl Viale Leonardo Sciascia, 59 b, Agrigento www.majorcashowroom.it
Rosalie Bride 1615 SW Main St Suite #108, Ankeny www.rosaliebride.com
The Dress Bride 28 E Canon Perdido St, Santa Barbara thedressbride.com
Inoue 1-8-4 Motomachi-dori, Kobe ws-i.jp
Herzenssache Brautatelier Seebachergasse 1, Graz www.herzenssache-brautatelier.at
Die Brautgeflüsterin Bäckergasse 15, Augsburg www.diebrautfluesterin.de
Douce Mariage 2 Rue Paul Lintier, Lyon www.douce-mariage.fr
Fleurish L.A. 2211 Corinth Ave # 303, Los Angeles www.fleurishla.com

nasze showroomy

Kraków ul. Józefa Piłsudskiego 8/1 wtorek – piątek: 11:00 – 19:00
sobota: 9:00 – 16:00
niedziela: nieczynne
poniedziałek: nieczynne
krakow@annakara.com
Showroom Kraków
Warszawa ul. Mokotowska 5/2 poniedziałek – piątek: 11:00 – 19:00
sobota: 9:00 – 16:00
niedziela: nieczynne
warszawa@annakara.com
suknie ślubne warszawa
suknie ślubne Suknie ślubne Anna Kara

przymiarki

Stworzenie każdej z sukni wymaga wielu godzin pracy wykwalifikowanego zespołu krawcowych. Dlatego warto zamówić suknię ślubną co najmniej 6 miesięcy przed datą ślubu. Umów się na spotkanie aby mieć pewność, że stylistka ślubna będzie dostępna aby pomóc Ci w wyborze sukni dopasowanej do Twojej sylwetki i stylu.

 

umów się na spotkanie w warszawie:

telefon +48 733 475 433
warszawa@annakara.com

umów się na spotkanie w krakowie:

telefon +48 535 358 929
krakow@annakara.com